Instrukcja używania biżuterii ORLOVSKY

Jak obchodzić się z naszą biżuterią?

Biżuteria ORLOVSKY ® jest ręcznie wykonana z delikatnych, naturalnych szlachetnych i półszlachetnych materiałów. Aby zachować wyjątkowy charakter naszych produktów na długo należy postępować z nimi bardzo ostrożnie stosując się do wskazań zamieszczonych poniżej;

  • Przed założeniem produktów z zapięciami, np. bransoletek zawsze odepnij zapięcie.
  • Zalecamy przechowywanie biżuterii ORLOVSKY ® w oryginalnym pudełku firmowym, w miejscu suchym i o temperaturze pokojowej.
  • Nigdy nie przechowuj kilku produktów w jednym pudełku! Unikniesz wtedy zarysowania się wzajemnego produktów i utraty ich blasku.
  • Biżuterię ORLOVSKY ® należy koniecznie zdjąć przed kąpielą, myciem naczyń i unikać wszelkiego jej kontakt z wodą oraz z detergentami lub innymi środkami chemicznymi, także z perfumami.
  • Biżuterię ORLOVSKY ® należy zawszę ściągnąć przed snem lub w czasie wykonywania prac i ćwiczeń fizycznych.

 

Jak czyścić biżuterię?

Pamiętaj, warstwa pokrywająca biżuterię złotem, srebrem, rodem lub innymi metalami szlachetnymi może z czasem ścierać się co jest naturalną właściwością materiału. Aby cieszyć się blaskiem wyrobów ORLOVSKY ® przez długi czas należy zapewnić jej odpowiednią konserwację poprzez regularne usuwanie odcisków palców lub niewielkich oznak matowienia czystą szmatką przeznaczoną do czyszczenia biżuterii.

 

Jak Ci się odwdzięczymy?

Szanuj wyjątkowe, naturalne produkty ORLOVSKY ®, a każdego dnia z nami będziesz wyjątkowa. To nasza obietnica, a my zawsze dotrzymujemy słowa...

 

Masz pytanie?

Napisz do nas na adres e-mail: biuro@orlovsky.eu lub zadzwoń: +48 698 668 688

a

Butiki